SZLABANY

POZNAJ NASZE PRODUKTY ORAZ CENY - PRZEJDŹ DO STRONY - CENY

 

Szlabany parkingowe to najlepsze rozwiązanie kontroli dostępu dla przejazdów.

 

Wieloletni okres stosowania urządzeń z serii G w ponad 20 krajach świata, ich ciągle udoskonalanie, doprowadziło do powstania niezawodnych i bezawaryjnych szlabanów o nieograniczonym zakresie stosowania.

Ilość sprzedanych urządzeń (ponad 10.000 sztuk) świadczyć może o cieszącym się dużym uznaniem wśród użytkowników.

Zastosowanie w produktach serii G najwyższej jakości podzespołów, w połączeniu z nowatorskimi rozwiązaniami, pozwoliło na skonstruowanie niezwykle szybkich szlabanów, których czas otwarcia i zamknięcia zaczyna się już od 0,3 sekundy a przewidywany czas bezawaryjnej pracy sięga 12 mln cykli.


Do najbardziej znanych i uznanych na całym świecie szlabanów serii G należą :

sygnalizacja wahadłowa sklep szlabany parkingowe parkomatyG-50

technika drogowa szlaban came sklep instalacja producentG-400

lampy ostrzegawcze pachołki drogowe szlabany parkomaty parking mielec rzeszów kraków warszawa poznańHG-400

sklep drogowy drogownictwo tablice drogowe strzały swietlne odblaski znaki drogowe progi zwalniające lustra drogoweG-484

odzież ochronna sklep dla firm drogowych znaki drogowe ostrzegawcze pachołki bariery drogowe sygnalizacje wahadłoweBS-500/700.

szlabany came instalacja rzeszów karaków warszawa poznań kolbuszowa mielec

 

 

 

 • BS-500/700

  Szlabany te zostały skonstruowane z myślą o punktach poboru opłat na autostradach również w wersji „poboru elektronicznego”, kiedy samochód nie zatrzymuje się w ogóle przed bramkami.


 • G-400 / HG-400

  Szlabany G-400 oraz HG-400 zostały zaprojektowane i wykonane w oparciu o najnowsze osiągniecia techniki, z wykorzystaniem podzespołów o najwyższej jakości.


 • G-484

  G-484 ze wzgledu na długość ramienia 4,50 m (profil oktagonalny 57 x 100 mm) oraz czas otwarcia wynoszący 3,0 sekundy stanowi doskonałe rozwiązanie stosowane na parkingach publicznych oraz zakładowych, spełniające wymagania przepisów p.poż.


 • G-50

  Standardowy produkt serii G – doskonała oferta dla wszystkich parkingów.


 • PODZESPOŁY

  Oferujemy podzespoły do szlabanów.