FALE ŚWIETLNE

POZNAJ NASZE PRODUKTY ORAZ CENY - PRZEJDŹ DO STRONY - CENY

 

Fale świetlne ostrzegają użytkowników drogi o pracach remontowych odbywających się na pasie ruchu.

sklep drogowy fale świetlne sygnalizacja wahadłowa krakówsygnalizacje światła wahadłowe sklep drogowy stojaki rowerowe

 

Przykładowe produkty:

 

sklep drogowy maszyny drogowe mielecD-STAR RADIO bezprzewodowa diodowa fala świetlna - działanie długotrwałe

 

Stosowana podczas budowy i remontów dróg. Maksymalna odległość między lampami wynosi 15 m pod warunkiem umieszczenia ich na wysokości minimum 0,5 m powyżej nawierzchni drogi. Lampy wyposażone w uchwyt do montażu na tablicy kierującej U-21.

Nieograniczona ilość lamp w fali. Nie są numerowane – w każdym kolejnym cyklu pracy mogą zajmować dowolną pozycję w łańcuchu (tę samą lub inną) względem poprzedniej emisji. Jeżeli jedna lub więcej lamp przestaje pracować (np. w następstwie zużycia baterii), emisja światła przez pozostałe lampy pozostaje niezakłócona. Zasada działania opiera się na wykorzystaniu dwukierunkowej transmisji fali radiowej. Standardowo fala pracuje w cyklu 24h/dobę, możliwe jest ustawienie na cykl 12h (nocny). W porze nocnej, dodatkowo poza błyskami, funkcja słabego światła ciągłego emitowanego przez wszystkie lampy (lampy są widoczne w nocy non-stop). Częstotliwość impulsów: 40/ minuta.
NIEZALEŻNIE OD PRACY W ZESTAWIE, KAŻDA LAMPA MOŻE BYĆ UŻYTA JAKO POJEDYNCZA.

 

 

sklep drogowy maszyny drogowe mielecPrzewodowa diodowa fala świetlna

 

Zestaw obejmuje lampy ze światłem diodowym: sterująca, tzw. „matka” i pośrednie tzw. „córki”. Ilość lamp w fali jest nieograniczona. Fala pracuje standardowo w cyklu 24h/dobę, możliwe jest jej ustawienie na cykl 12h (pora nocna).
Trwała funkcja automatycznego ściemniania w nocy, co zapobiega oślepianiu kierowców. W porze nocnej, poza błyskami wszystkie lampy dodatkowo emitują słabe światło ciągłe, co zaznacza ich pozycje na drodze (lampy są widoczne w nocy non-stop). Każda z lamp pośrednich wyposażona jest w kabel 12 m służący do połączenia z lampą ją poprzedzającą. Ostatnia w łańcuchu „córka” połączona jest także 12 metrowym kablem z akumulatorem. Każda lampa fali wyposażona jest w metalowy uchwyt mocujący ją na tablicy kierującej U-21.